Schneider Electric Merten Antique / Artec / Trancent Kamertemperatuurregelaar Metschakelaar - ac 230 V - MTN536302
Artikelnummer: 26613582 | Fabrikantnummer: MTN536302 | EAN: 3606485007342
Het productnummer van de fabrikant is MTN536302. Het EAN nummer is 3606485007342. Het interne artikelnummer is 26613582.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Merten Antique / Artec / Trancent
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Kleur | Overig |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Type opnemer | Bimetaal |
| Bediening | Draai |
| Max. contactbelasting | 10 A |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Breedte | 73 mm |
| Hoogte | 73 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Diameter | 57 mm |
| Thermische terugkoppeling | Parallel |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Aansluiting | Drie-vierdraads |
| Differentiewaarde | 0.5 - 0.5 K |
| Geschikt voor verwarming | Nee |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0 W |
| Model | Aan/Uit |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Merten Kamertemperatuurregelaar metschakelaar ac 230V
Artikelnummer: 25729323
Fabrikantnummer: 536302
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26613582
Fabrikantnummer: MTN536302