Apc Battery pack - APCRBC157
Artikelnummer: 25699787 | Fabrikantnummer: APCRBC157 | EAN: 731304338932
Het productnummer van de fabrikant is APCRBC157. Het EAN nummer is 731304338932. Het interne artikelnummer is 25699787.
| Klasse |
Accu
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
APC Replacement Battery Cartridges
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Overig |
| Nom. spanning | 12 V |
| Breedte | 216 mm |
| Toepassing | Overig |
| Capaciteit 20h | 7 Ah |
| Connector | Overig |
| Lengte | 343 mm |
| Brandbeveiliging conform UL 94 | Overig |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Capaciteit 15h | 7 Ah |
| Koudstartstroom volgens EN | 0 A |
| Koudstartstroom volgens SAE | 0 A |
| Gewicht | 100 kg |
| Geschikt voor telecom | Nee |
| Model | Overig |
| Geschikt voor diverse toepassingen | Nee |
| Geschikt voor accu oplaadunit | Nee |
| Hoogte incl. pool | 83 mm |
| Aansluitklemmen aan voorzijde | Nee |
| Eurobat gecertificeerde levensduur | Nee |
| Peukert constante | 0 |
| Geschikt voor UPS | Ja |
| Levensduur cyclus bij 100% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 50% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 80% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 60% ontlading | 0 |
| Levensduur bij 20°C | 1 Year |
| Categorieën | Gereedschap |
Apc Smart-ups 1000va LCD
Artikelnummer: 23744998
Fabrikantnummer: SMT1000RMI2UC
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric