Schneider Electric VigiPacT Gesloten Torus B type, vigipact, TB210, binnendiameter 210MM, nominale - LV481014
Artikelnummer: 26687695 | Fabrikantnummer: LV481014 | EAN: 3606489913045
Het productnummer van de fabrikant is LV481014. Het EAN nummer is 3606489913045. Het interne artikelnummer is 26687695.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
VigiPacT
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 400 A |
| Geijkt | Ja |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Snapbevestiging | Nee |
| Openingsdiameter | 210 mm |
| Aantal primaire ingangen | 4 |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Model | Somstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Secundaire nom. stroom | 0.666 A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Schneider Electric VigiPacT Reststroom Beveiligingsrelais, vigipact RHB, B type, 30ma-3a, 100-250V
Artikelnummer: 24706435
Fabrikantnummer: LV481010
Schneider Electric VigiPacT Bekabelingskit, vigipact RHB, B type aardlekbeveiligingsrelais, 2,5M L
Artikelnummer: 24706466
Fabrikantnummer: LV481018
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26687695
Fabrikantnummer: LV481014