Schneider Electric VigiPacT Reststroom Beveiligingsrelais, vigipact RHB, B type, 30ma-3a, 100-250V - LV481010
Artikelnummer: 24706435 | Fabrikantnummer: LV481010 | EAN: 3606489913007
Het productnummer van de fabrikant is LV481010. Het EAN nummer is 3606489913007. Het interne artikelnummer is 24706435.
| Klasse |
Verschilstroom-relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
VigiPacT
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Breedte | 36 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0 s |
| Diepte | 70.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Foutenregistratie mogelijk | Ja |
| Indicatie verschilstroom | Ja |
| Functie | Voor gemengd net |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 10 s |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 1 | 0.03 - 3 mA |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. (meet)schakelstroom | A |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Spanningsmeetbereik | - V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | - V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | - V |
| Voedingsspanning bij DC | - V |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | - Hz |
| Stroommeetbereik | - mA |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24706435
Fabrikantnummer: LV481010