Siemens SMELTPATR 3NC3336-6U - 3NC33366U
Artikelnummer: 21182367 | Fabrikantnummer: 3NC33366U | EAN: 4001869502762
Omschrijving
Siemens 3NC3 NH3 smeltpatroon (mes)
Het productnummer van de fabrikant is 3NC33366U. Het EAN nummer is 4001869502762. Het interne artikelnummer is 21182367.
Aanvullende informatie
SITOR fuse link, with female thread on both sides, NH3, In: 630 A, aR, Un AC: 1000 V, Un DC: 440 V, front indicator SITOR fuse link SENTRON 3NC3 for SITOR semiconductor fuses. As an important component of the SENTRON protection components for electrical in
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering kenmelder | Bovenkenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 630 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH3 |
| Nom. (meet)spanning AC | 1000 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 130 W |
| Nom. (meet)spanning DC | 440 V |
| Nom. schakelvermogen AC | 100 kA |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product