Siemens Solid state relais magneetschakelaar DC ac3 boutklem 1cont - 3RF23703AA04
Artikelnummer: 12767716 | Fabrikantnummer: 3RF23703AA04 | EAN: 4011209573482
Het productnummer van de fabrikant is 3RF23703AA04. Het EAN nummer is 4011209573482. Het interne artikelnummer is 12767716.
Solid-state contactor 1-phase 3RF2 AC 51 / 70 A / 40 °C 48-460 V / 24 V DC Ring cable connection Since 21 May 2018, the dimensions and the drill pattern have changed, additional information in the Industry Online Support solid-state contactor SIRIUS 3RF23
| Klasse |
Solid-staterelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Type stuurspanning | DC |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Aantal fasen | 1 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Diepte | 162 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 15 - 24 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1 | 70 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 70 A |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 48 - 460 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 48 - 460 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20377940
Fabrikantnummer: 3RF29000EA18
Siemens JOYSTCK 3SU10507BC880AA0
Artikelnummer: 21217211
Fabrikantnummer: 3SU10507BC880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507BD880AA0
Artikelnummer: 21219746
Fabrikantnummer: 3SU10507BD880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507AD880AA0
Artikelnummer: 21218184
Fabrikantnummer: 3SU10507AD880AA0
Siemens 3R magneetschakelaar ac/DC ac3 schroefaansluiting
Artikelnummer: 20378712
Fabrikantnummer: 3RF29500KA16
Siemens Keuzeschakelaar O-I-ii-iii wit ip69k
Artikelnummer: 21193139
Fabrikantnummer: 3SU10502AS600AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507BF880AA0
Artikelnummer: 21217393
Fabrikantnummer: 3SU10507BF880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507AC880AA0
Artikelnummer: 21219145
Fabrikantnummer: 3SU10507AC880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507AF880AA0
Artikelnummer: 21219842
Fabrikantnummer: 3SU10507AF880AA0
Siemens 3SU1050-7AA88-0AA0
Artikelnummer: 22604300
Fabrikantnummer: 3SU10507AA880AA0
Siemens 3SU1050-7AB88-0AA0
Artikelnummer: 22604301
Fabrikantnummer: 3SU10507AB880AA0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 12767716
Fabrikantnummer: 3RF23703AA04