Siemens Solid-State contactor 3RF2, 1-PH. ac51 70 A 24-230 V/24 V DC - 3RF23703AA02
Artikelnummer: 23710415 | Fabrikantnummer: 3RF23703AA02 | EAN: 4011209573475
Het productnummer van de fabrikant is 3RF23703AA02. Het EAN nummer is 4011209573475. Het interne artikelnummer is 23710415.
| Klasse |
Solid-staterelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Type stuurspanning | DC |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Aantal fasen | 1 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Diepte | 162 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 15 - 24 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1 | 70 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 70 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20377940
Fabrikantnummer: 3RF29000EA18
Siemens Solid state relais magneetschakelaar DC ac3 boutklem 1cont
Artikelnummer: 12767716
Fabrikantnummer: 3RF23703AA04
Siemens 3R magneetschakelaar ac/DC ac3 schroefaansluiting
Artikelnummer: 20378525
Fabrikantnummer: 3RF29500GA13
Siemens 3R magneetschakelaar ac/DC ac3 schroefaansluiting
Artikelnummer: 20378587
Fabrikantnummer: 3RF29500KA13
Siemens Power Regulator current range 50 A 110-230 V/24 V ac/DC
Artikelnummer: 23710419
Fabrikantnummer: 3RF29500HA13
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23710415
Fabrikantnummer: 3RF23703AA02