Siemens Auxiliary Contactor, 5 no + 3 NC, 110 V ac, 50/60 HZ, S00, 2 no + 2 NC - 3RH23531CF000KA0
Artikelnummer: 26700772 | Fabrikantnummer: 3RH23531CF000KA0 | EAN: 4011209931107
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Auxiliary contactor, 5 NO + 3 NC, 110 V AC, 50/60 Hz, S00, 2 NO + 2 NC
Het productnummer van de fabrikant is 3RH23531CF000KA0. Het EAN nummer is 4011209931107. Het interne artikelnummer is 26700772.
Aanvullende informatie
contactor relay, 5 NO + 3 NC, 110 V AC, 50/60 Hz, with varistor plugged on, screw terminal, frame size S00, removable auxiliary switch, basic device: 2 NO + 2 NC auxiliary switch: 3 NO + 1 NC Auxiliary contactor SIRIUS 3RH2 for switching the control signal
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 3 |
| Diepte | 117 mm |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 5 |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 110 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 110 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Auxiliary Contactor, 5 no + 3 NC, 110 V ac, 50/60 HZ, S00, 2 no + 2 NC
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Auxiliary Contactor, 5 no + 3 NC, 110 V ac, 50/60 HZ, S00, 2 no + 2 NC
Artikelnummer: 26700772
Fabrikantnummer: 3RH23531CF000KA0