Siemens RMTHRMST BPZ:RCC20 - BPZ:RCC20
Artikelnummer: 24136760 | Fabrikantnummer: BPZ:RCC20 | EAN: 7612914000699
Omschrijving
Siemens ruimtethermostaat, opbouw
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:RCC20. Het EAN nummer is 7612914000699. Het interne artikelnummer is 24136760.
Aanvullende informatie
Ruimteregelaar voor tweepijps ventilatorconvectoren met elektrisch verwarmingselement
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
Ruimte Regelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Opbouw |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Breedte | 97 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Kleur | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Hoogte | 114 mm |
| Bediening | Toets |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Differentiewaarde | 1 - 4 K |
| Max. contactbelasting | 2.6 A |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product