Siemens KABELTEMP.OPN. QAH11.1 - BPZ:QAH11.1
Artikelnummer: 20671025 | Fabrikantnummer: BPZ:QAH11.1 | EAN: 7612914001108
Omschrijving
Siemens Symaro QAH opnemer (hvac), temperatuurmeetbereik -20 - +70°C, beschermingsgraad (IP) IP54, 1 uitgangssignalen, kabellengte 2.5m, temperatuurmeting passief, toepassingsgebied overig
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:QAH11.1. Het EAN nummer is 7612914001108. Het interne artikelnummer is 20671025.
Aanvullende informatie
Kabeltemperatuuropnemer PVC 2.5 m, NTC 3 k?, -20…70 °C, met ader-eindhulzen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Opnemer (HVAC)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP SYMARO
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Kabellengte | 2.5 m |
| Trendweergave | Nee |
| Draadloos | Nee |
| Opnemertype | Overig |
| Met behuizing | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Type voeding | Geen |
| Geschikt voor kanaalmontage | Ja |
| Technologie | Overig |
| Buismontage mogelijk | Ja |
| Vaste kabel aan opnemer | Ja |
| Aantal meetbereiken | 1 |
| Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor lucht | Ja |
| Geschikt voor vloeistoffen | Nee |
| Geschikt voor gassen | Nee |
| Uitvoering display | Overig |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Standby drukknop | Nee |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MP (multi point) | Nee |
| Dauwpuntmeting | Nee |
| Temperatuurmeting actief | Nee |
| Enthalpie meting | Nee |
| Fijnstof meting (PM) | Nee |
| Absolute luchtvochtigheid meting | Nee |
| LoRa technologie | Nee |
| Aantal uitgangssignalen | 1 |
| Met ompoolbeveiliging | Nee |
| Offset instelling mogelijk | Nee |
| Potmeter met bedieningsknop | Nee |
| Opnemerelement buiten behuizing | Nee |
| Gemiddelde temperatuurmeting | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Temperatuurmeting passief | Ja |
| Opnemerelement binnen behuizing | Nee |
| Toepassingsgebied | Aanleg |
| Temperatuurmeetbereik | -20 - 70 °C |
| Diameter opnemerelement | 7 mm |
| Breedte behuizing | 26 mm |
| Hoogte behuizing | 7 mm |
| Wi-Fi-Compatible | Nee |
| Diepte behuizing | 7 mm |
| Opnemerlengte | 96 mm |
| Categorieën |
Regelaars ventilatie utiliteit
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product