Siemens SCHAK 3VA1332-4EF32-0AA0 - 3VA13324EF320AA0
Artikelnummer: 22681292 | Fabrikantnummer: 3VA13324EF320AA0 | EAN: 4042948809501
Gerelateerde producten:
Siemens Door mounted rotary operator em
Siemens Trip alarm switch / type HP
Siemens Front mounted operator standard
Siemens Door mounted rotary operator STD
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens vermogensschakelaar, 3 polen, nom. continustroom Iu 320A, positie aansluiting hoofdstroomcirc voorzijde, compleet apparaat incl. beveiliging, uitvoering van het bedieningselemen tuimelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., nom. spanning 690V,
Aanvullende informatie circuit breaker 3VA1 IEC Frame 400 breaking capacity class S Icu=36 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM240, ATAM, In=320 A overload protection Ir=224 A...320 A short-circuit protection Ii=5...10 x In nut keeper kit Molded case circuit breaker SENTRON 3VA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens Specificaties
Klasse Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse
Merk Siemens
Toon alle producten van Siemens
Beschermingsgraad (IP) IP40
Aantal polen 3
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit Schroefaansluiting
Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz 36 kA
Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging Nee
Positie aansluiting hoofdstroomcircuit Voorzijde
Compleet apparaat incl. beveiligingsunit Ja
Motoraandrijving optioneel Ja
Uitvoering van het bedieningselement Tuimelaar
Motoraandrijving geïntegreerd Nee
Met geïntegreerde onderspanningsspoel Nee
Omegarailmontage optioneel Nee
Apparaatbouwvorm Inbouwapparaat vaste inbouw techniek
Nom. continustroom Iu 320 A
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact 0
Aantal hulpcontacten als maakcontact 0
Aantal hulpcontacten als wisselcontact 0
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging 1600 - 3200 A
Instelbereik overbelastingsbeveiliging 224 - 320 A
Met tripcontact Nee
Nom. spanning 690 - 690 V
Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage Nee
Verliesvermogen 80.1 W