Siemens 3VA6110-1MS31-0AA0 - 3VA61101MS310AA0
Artikelnummer: 22604432 | Fabrikantnummer: 3VA61101MS310AA0 | EAN: 4042948847312
Omschrijving
Siemens vermogensschakelaar, 3 polen, nom. continustroom Iu 100A, positie aansluiting hoofdstroomcirc overig, compleet apparaat incl. beveiliging, uitvoering van het bedieningselemen tuimelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., nom. spanning 690V, aansluitwijze hoofdstroomcircuit overig,
Het productnummer van de fabrikant is 3VA61101MS310AA0. Het EAN nummer is 4042948847312. Het interne artikelnummer is 22604432.
Aanvullende informatie
circuit breaker 3VA6 UL frame 150 3-pole, starter protection ETU310M, I, In=100A without overload protection short-circuit protection Ii=3...15 x In without connection Molded-case circuit breaker SENTRON 3VA6 with UL approval for effective starter protecti
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 3 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Overig |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 110 kA |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 300 - 1500 A |
| Verliesvermogen | 13 W |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product