Siemens MAGNSCHAK 3RT2036-1NE30 - 3RT20361NE30
Artikelnummer: 21332830 | Fabrikantnummer: 3RT20361NE30 | EAN: 4011209940178
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC/DC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 29.42kW, 1 hulpcontacten als maakcon, 1 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 48 - 80V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20361NE30. Het EAN nummer is 4011209940178. Het interne artikelnummer is 21332830.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3e/AC-3, 51 A, 22 kW / 400 V, 3-pole, 48-80 V AC/DC, 50/60 Hz, with integrated varistor, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, screw terminal, size: S2 Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 contactors are part of the mod
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 55 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Diepte | 130 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 114 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 22 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 70 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 41 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 51 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 48 - 80 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 48 - 80 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 48 - 80 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 40 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHAK 3RT2036-1NE30
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Artikelnummer: 12278104
Fabrikantnummer: 3RH29111HA22
Siemens Hulpcontactblok zijdelings 1M+1V
Siemens Hulpcontactblok zijdelings 1M+1V
Siemens Hulpcontactblok zijdelings 1M+1V
Artikelnummer: 12278197
Fabrikantnummer: 3RH29211DA11
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product