Siemens Digital monitoring relay - 3UG46212AW30
Artikelnummer: 20494633 | Fabrikantnummer: 3UG46212AW30 | EAN: 4011209642638
Omschrijving
Siemens stroomrelais
Het productnummer van de fabrikant is 3UG46212AW30. Het EAN nummer is 4011209642638. Het interne artikelnummer is 20494633.
Aanvullende informatie
!!! product phase-out !!! the preferred successor is 3UG5642-2CW30 digital monitoring relay current monitoring, 22.5 mm from 2 to 500 mA AC/DC overshoot and undershoot 24 to 240 V AC/DC 50 to 60 Hz DC and AC ON-delay and noise pulses delay 0.1 to 20 s hyst
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 94 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Diepte | 91 mm |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.1 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.1 s |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Ja |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Ja |
| Type stroom | AC/DC |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 20 s |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 20 s |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Ja |
| Functie gelijkstroomhysterese | Ja |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 20.4 - 264 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 20.4 - 264 V |
| Nom. (meet)schakelstroom | 3 A |
| Externe stroomtransformator | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Spanningsmeetbereik | 24 - 240 V |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 264 V |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 1 | 0 - 0.5 A |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | 0 - 0.5 A |
| Stroommeetbereik | 3 - 600 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product