Siemens Digital Monitoring relay cos phi, U, I, 0.1-690 V, 24-240 V ac/DC, SPR - 3UG56422CW30
Artikelnummer: 26696547 | Fabrikantnummer: 3UG56422CW30 | EAN: 4047621114200
Het productnummer van de fabrikant is 3UG56422CW30. Het EAN nummer is 4047621114200. Het interne artikelnummer is 26696547.
| Klasse |
Cos phi-relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Aantal fasen | 1 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0 s |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 999.9 s |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 999.9 s |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Instelbare aanspreekwaarde voor cos-phi | 0.1 - 0.99 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 3 A |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 24 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 24 - 240 V |
| Externe stroomvoorziening vereist | Ja |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Spanningsmeetbereik | 24 - 240 V |
| Stroommeetbereik | 0.003 - 10 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Digital monitoring relay
Artikelnummer: 20494631
Fabrikantnummer: 3UG46222AW30
Siemens Digital monitoring relay
Artikelnummer: 20494633
Fabrikantnummer: 3UG46212AW30
Siemens TOEBEHLSP 3ZY1321-2AA00
Artikelnummer: 21138355
Fabrikantnummer: 3ZY13212AA00
Siemens TOEBEHLSP 3ZY1440-1AA00
Artikelnummer: 21138351
Fabrikantnummer: 3ZY14401AA00
Siemens TOEBEHLSP 3ZY1311-0AA00
Artikelnummer: 21138396
Fabrikantnummer: 3ZY13110AA00
Siemens STROOMREL 3UG4622-2AA30
Artikelnummer: 21158389
Fabrikantnummer: 3UG46222AA30
Siemens STROOMREL 3UG4621-2AA30
Artikelnummer: 21168764
Fabrikantnummer: 3UG46212AA30
Siemens Screwdriver sirius
Artikelnummer: 20784749
Fabrikantnummer: 3RA29081A
Siemens Digital Monitoring relay voltage monitoring, 22.5 MM from 10-600 V ac/
Artikelnummer: 22350913
Fabrikantnummer: 3UG46322AW30
Siemens Digital Power factor monitoring relay, U, I, 90 to 690 V ac, spring-lo
Artikelnummer: 26696549
Fabrikantnummer: 3UG56432CS20
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26696547
Fabrikantnummer: 3UG56422CW30