Siemens Expansion Module sitop CNX8600 for sitop psu8600 24 V DC/8x2.5 A - 6EP44368XB000DY0
Artikelnummer: 23602818 | Fabrikantnummer: 6EP44368XB000DY0 | EAN: 4025515155072
Omschrijving
Expansion module SITOP CNX8600 for SITOP PSU8600 24 V DC/8x2.5 A
Het productnummer van de fabrikant is 6EP44368XB000DY0. Het EAN nummer is 4025515155072. Het interne artikelnummer is 23602818.
Aanvullende informatie
SITOP CNX8600 8x2.5 A expansion module for PSU8600 output: 24 V DC/8x 2.5 A outputs according to NEC class 2 The SITOP CNX8600 expansion modules are part of the SITOP PSU8600 modular system and expand the number of selectively monitored outputs of the basi
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 100 mm |
| Inbouwbreedte | 100 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Diepte | 150 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Vermogensafgifte | 480 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 24 V |
| 1e Secundaire spanning | 5 - 24 V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 24 V |
| 2e Secundaire spanning | 5 - 24 V |
| 3e Secundaire spanning | 5 - 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 2.5 A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 2.5 A |
| Max. uitgangsstroom 2 | 2.5 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 2.5 A |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Expansion Module sitop CNX8600 for sitop psu8600 24 V DC/8x2.5 A
Artikelnummer: 23602818
Fabrikantnummer: 6EP44368XB000DY0