Siemens Power Supply system sitop psu8600 1ac 24 V DC/20 A / 4x5 A PN/ie - 6EP33368MB002CY0
Artikelnummer: 23662533 | Fabrikantnummer: 6EP33368MB002CY0 | EAN: 4025515155560
Het productnummer van de fabrikant is 6EP33368MB002CY0. Het EAN nummer is 4025515155560. Het interne artikelnummer is 23662533.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 125 mm |
| Inbouwbreedte | 125 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Diepte | 150 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Vermogensafgifte | 480 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Max. uitgangsstroom 2 | 5 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| 1e Secundaire spanning | 5 - 24 V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 24 V |
| Max. uitgangsstroom 3 | 5 A |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 5 A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 5 A |
| 2e Secundaire spanning | 5 - 24 V |
| 3e Secundaire spanning | 5 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 110 - 220 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens Sitop buf8600 10S/40a
Artikelnummer: 20421851
Fabrikantnummer: 6EP42958HB000XY0
Siemens Sitop buf8600 4S/40a
Artikelnummer: 20421850
Fabrikantnummer: 6EP42938HB000XY0
Siemens Sitop ups8600
Artikelnummer: 22351734
Fabrikantnummer: 6EP41978AB000XY0
Siemens Expansion Module sitop CNX8600 for sitop psu8600 24 V DC/8x2.5 A
Artikelnummer: 23602818
Fabrikantnummer: 6EP44368XB000DY0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23662533
Fabrikantnummer: 6EP33368MB002CY0