Siemens Foot Switch molded plastic encl. pedal switch, 1 pedal without cover, - 3SE39024CB20
Artikelnummer: 22350705 | Fabrikantnummer: 3SE39024CB20 | EAN: 4011209391758
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Foot switch molded plastic encl. Pedal switch, 1 pedal without cover,
Het productnummer van de fabrikant is 3SE39024CB20. Het EAN nummer is 4011209391758. Het interne artikelnummer is 22350705.
Aanvullende informatie
Foot switch molded-plastic enclosure Pedal switch 1-pedal without cover, 1 change-over contact momentary-contact foot switch SIRIUS 3SE39 as an operation device on especially hazardous parts of the plant, e.g. on presses and punches, ideal where the hands
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Voetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 96 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Diepte | 27 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 5 A |
| Met vergrendeling | Nee |
| Breedte | 71 mm |
| Aantal schakelstanden | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Type commando | AAN of UIT |
| Met beschermingskap | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Foot Switch molded plastic encl. pedal switch, 1 pedal without cover,
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Foot Switch molded plastic encl. pedal switch, 1 pedal without cover,
Artikelnummer: 22350705
Fabrikantnummer: 3SE39024CB20