Siemens Voetschakelaar - 3SE29020AB20
Artikelnummer: 10307401 | Fabrikantnummer: 3SE29020AB20 | EAN: 4011209575042
Het productnummer van de fabrikant is 3SE29020AB20. Het EAN nummer is 4011209575042. Het interne artikelnummer is 10307401.
| Klasse |
Voetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 16 A |
| Met vergrendeling | Nee |
| Diepte | 220 mm |
| Aantal schakelstanden | 1 |
| Met beschermingskap | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Foot-operated switch
Artikelnummer: 20524402
Fabrikantnummer: 3SE29122AB20
Siemens VOETSCHAK 3SE29031AB20
Artikelnummer: 20524411
Fabrikantnummer: 3SE29031AB20
Siemens Momentary-contact foot switch
Artikelnummer: 20524412
Fabrikantnummer: 3SE29020AA20
Siemens Foot Switch molded plastic encl. pedal switch, 1 pedal without cover,
Artikelnummer: 22350705
Fabrikantnummer: 3SE39024CB20