Siemens VOETSCHAK 3SE29031AB20 - 3SE29031AB20
Artikelnummer: 20524411 | Fabrikantnummer: 3SE29031AB20 | EAN: 4011209576599
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens 3SE2 voetschakelaar, metaal, grijs, (bxdxh) 70x220x70mm, type commando AAN of UIT, beschermingsgraad (IP) IP65, 2 contacten als maakcontact, 1 schakelstanden, 2 contacten als verbreekcon, nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 2 6A
Het productnummer van de fabrikant is 3SE29031AB20. Het EAN nummer is 4011209576599. Het interne artikelnummer is 20524411.
Aanvullende informatie
Momentary-contact foot switch, 1-pedal without cover, without latching Metal enclosure IP65, 2 NO+2 NC, Cable entry M20 x 1.5 momentary-contact foot switch SIRIUS 3SE29 as an operation device on especially hazardous parts of the plant, e.g. on presses and
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Voetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 6 A |
| Met vergrendeling | Nee |
| Diepte | 220 mm |
| Aantal schakelstanden | 1 |
| Met beschermingskap | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Siemens VOETSCHAK 3SE29031AB20
Siemens Foot-operated switch
Siemens Foot-operated switch
Siemens Foot-operated switch
Artikelnummer: 20524394
Fabrikantnummer: 3SE29122AA20
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product