Siemens Foot-operated switch - 3SE29122AA20
Artikelnummer: 20524394 | Fabrikantnummer: 3SE29122AA20 | EAN: 4011209576612
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens 3SE2 voetschakelaar, metaal, grijs, (bxd) 156x138mm, type commando AAN of UIT, beschermingskap, 1 schakelstanden, 1 verbreekcontact, 1 maakcontact, schakelfunctie vergrendelend, nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 2 16A, beschermingsgraad (IP) IP65
Het productnummer van de fabrikant is 3SE29122AA20. Het EAN nummer is 4011209576612. Het interne artikelnummer is 20524394.
Aanvullende informatie
Foot switch, 1-pedal with cover, with latching Metal enclosure IP65, 1 NO+1 NC, Cable entry M20 x 1.5 foot switch SIRIUS 3SE29 as an operation device on especially hazardous parts of the plant, e.g. on presses and punches, ideal where the hands are to be k
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Voetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 156 mm |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 16 A |
| Met vergrendeling | Nee |
| Hoogte | 138 mm |
| Aantal schakelstanden | 1 |
| Diepte | 265 mm |
| Met beschermingskap | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Foot-operated switch
Siemens VOETSCHAK 3SE29031AB20
Siemens VOETSCHAK 3SE29031AB20
Siemens VOETSCHAK 3SE29031AB20
Artikelnummer: 20524411
Fabrikantnummer: 3SE29031AB20
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product