Siemens Voetschakelaar - 3SE29031AA20
Artikelnummer: 11613880 | Fabrikantnummer: 3SE29031AA20 | EAN: 4011209576582
Het productnummer van de fabrikant is 3SE29031AA20. Het EAN nummer is 4011209576582. Het interne artikelnummer is 11613880.
| Klasse |
Voetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 156 mm |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 6 A |
| Met vergrendeling | Nee |
| Hoogte | 138 mm |
| Aantal schakelstanden | 1 |
| Diepte | 265 mm |
| Met beschermingskap | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Foot-operated switch
Artikelnummer: 20524394
Fabrikantnummer: 3SE29122AA20
Siemens VOETSCHAK 3SE29031AB20
Artikelnummer: 20524411
Fabrikantnummer: 3SE29031AB20
Siemens Momentary-contact foot switch
Artikelnummer: 20524412
Fabrikantnummer: 3SE29020AA20