Siemens Hulpmagneetschakelaar.2M+2V 24V ac - 3RH21221AB00
Artikelnummer: 12277855 | Fabrikantnummer: 3RH21221AB00 | EAN: 4011209786592
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens hulprelais, 2 hulpcontacten als maakcon, 2 hulpcontacten als verbree, aansluitwijze hulpstroomcircuit schroefaansluiting, type stuurspanning AC, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 24V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 24V, nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V 3A
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21221AB00. Het EAN nummer is 4011209786592. Het interne artikelnummer is 12277855.
Aanvullende informatie
contactor relay, 2 NO + 2 NC, 24 V AC, 50/60 Hz, screw terminal, frame size S00 Auxiliary contactor SIRIUS 3RH2 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3RH2 contactor relays have standard-compliant terminal designations and a r
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Hulpmagneetschakelaar.2M+2V 24V ac
Siemens Sirius NG contactors accessory
Siemens Sirius NG contactors accessory
Siemens Sirius NG contactors accessory
Artikelnummer: 20098769
Fabrikantnummer: 3RT29161BB00
Siemens Hulpmagneetschakelaar.2M+2V,24V ac
Siemens Hulpmagneetschakelaar.2M+2V,24V ac
Siemens Hulpmagneetschakelaar.2M+2V,24V ac
Artikelnummer: 12277882
Fabrikantnummer: 3RH21222AB00
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product