Siemens Hulpmagneetschakelaar.2M+2V,24V ac - 3RH21222AB00
Artikelnummer: 12277882 | Fabrikantnummer: 3RH21222AB00 | EAN: 4011209786608
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21222AB00. Het EAN nummer is 4011209786608. Het interne artikelnummer is 12277882.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Sirius NG contactors accessory
Artikelnummer: 20098769
Fabrikantnummer: 3RT29161BB00
Siemens Hulpmagneetschakelaar.2M+2V 24V ac
Artikelnummer: 12277855
Fabrikantnummer: 3RH21221AB00
Siemens HLPRELAIS 3RH2422-1AB00
Artikelnummer: 21279495
Fabrikantnummer: 3RH24221AB00