Siemens Koppelcontactor.3M+1V,DC24V,M.Z-D - 3RH21311KB40
Artikelnummer: 12277939 | Fabrikantnummer: 3RH21311KB40 | EAN: 4011209847071
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21311KB40. Het EAN nummer is 4011209847071. Het interne artikelnummer is 12277939.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 3 |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Koppelcontactor.3M+1V,DC24V,M.Z-D
Artikelnummer: 12277966
Fabrikantnummer: 3RH21312KB40
Siemens HLPRELAIS 3RH2131-2SB40
Artikelnummer: 21274705
Fabrikantnummer: 3RH21312SB40