Siemens Koppelcontactor.3M+1V,DC24V,M.Z-D - 3RH21312KB40
Artikelnummer: 12277966 | Fabrikantnummer: 3RH21312KB40 | EAN: 4011209847101
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21312KB40. Het EAN nummer is 4011209847101. Het interne artikelnummer is 12277966.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 3 |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Koppelcontactor.3M+1V,DC24V,M.Z-D
Artikelnummer: 12277939
Fabrikantnummer: 3RH21311KB40
Siemens Coupl.cont.relay,3no+1nc,DC24V,supdio
Artikelnummer: 20452667
Fabrikantnummer: 3RH21311SB40