Siemens Power Supply sitop psu6200, 3-phase 48 V DC/20 A - 6EP34477SB003AX0
Artikelnummer: 26627369 | Fabrikantnummer: 6EP34477SB003AX0 | EAN: 4025515155355
Het productnummer van de fabrikant is 6EP34477SB003AX0. Het EAN nummer is 4025515155355. Het interne artikelnummer is 26627369.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 95 mm |
| Hoogte | 135 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Inbouwbreedte | 95 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Vermogensafgifte | 960 W |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| 1e Secundaire spanning | 48 - 48 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 500 - 550 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens Power Supply sitop psu8200, 3-phase 48 V DC/20 A
Artikelnummer: 22604746
Fabrikantnummer: 6EP34478SB000AY0
Siemens Redundancy Module sitop red1200, 12 V DC, 24 V DC, 48 V DC
Artikelnummer: 23662545
Fabrikantnummer: 6EP43467RB000AX0
Siemens Redundancy Module sitop red1200, 12 V DC, 24 V DC, 48 V DC
Artikelnummer: 23662549
Fabrikantnummer: 6EP43477RB000AX0
Siemens Chopper Module sitop cho1400, 1 KW, braking module, 24 V DC, 48 V DC
Artikelnummer: 26627376
Fabrikantnummer: 6EP45487XB003AX0
Siemens Sitop Sel1200 sel. module, 48VDC/4x1-10a W. com. sign. contact or diag
Artikelnummer: 26627377
Fabrikantnummer: 6EP44487FB003CX0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26627369
Fabrikantnummer: 6EP34477SB003AX0