Siemens Sitop Sel1200 sel. module, 48VDC/4x1-10a W. com. sign. contact or diag - 6EP44487FB003CX0
Artikelnummer: 26627377 | Fabrikantnummer: 6EP44487FB003CX0 | EAN: 4025515155751
Het productnummer van de fabrikant is 6EP44487FB003CX0. Het EAN nummer is 4025515155751. Het interne artikelnummer is 26627377.
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 135 mm |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Functie gelijkstroomhysterese | Ja |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 5 s |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Power Supply sitop psu8200, 3-phase 48 V DC/20 A
Artikelnummer: 22604746
Fabrikantnummer: 6EP34478SB000AY0
Siemens Sitop psu8200 48 V/10 A
Artikelnummer: 22351730
Fabrikantnummer: 6EP34468SB000AY0
Siemens Power Supply sitop psu6200, single-phase 48 V DC/10 A
Artikelnummer: 26627360
Fabrikantnummer: 6EP33467SB003AX0
Siemens Power Supply sitop psu6200, single-phase 48 V DC/5 A
Artikelnummer: 26627361
Fabrikantnummer: 6EP33447SB003AX0
Siemens Power Supply sitop psu6200, 3-phase 48 V DC/5 A
Artikelnummer: 26627367
Fabrikantnummer: 6EP34447SB003AX0
Siemens Power Supply sitop psu6200, 3-phase 48 V DC/10 A
Artikelnummer: 26627368
Fabrikantnummer: 6EP34467SB003AX0
Siemens Power Supply sitop psu6200, 3-phase 48 V DC/20 A
Artikelnummer: 26627369
Fabrikantnummer: 6EP34477SB003AX0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26627377
Fabrikantnummer: 6EP44487FB003CX0