Siemens Power Supply sitop psu8200, 3-phase 48 V DC/20 A - 6EP34478SB000AY0
Artikelnummer: 22604746 | Fabrikantnummer: 6EP34478SB000AY0 | EAN: 4025515154945
Het productnummer van de fabrikant is 6EP34478SB000AY0. Het EAN nummer is 4025515154945. Het interne artikelnummer is 22604746.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 135 mm |
| Hoogte | 145 mm |
| Inbouwbreedte | 135 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Diepte | 150 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Vermogensafgifte | 960 W |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| 1e Secundaire spanning | 48 - 48 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 400 - 400 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 500 - 500 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens Sitop DC ups module 24V/15a usb interface 24V DC/15a
Artikelnummer: 12092383
Fabrikantnummer: 6EP19312EC42
Siemens Sitop ups1600 10a usb interface 24V/10a
Artikelnummer: 12434086
Fabrikantnummer: 6EP41343AB001AY0
Siemens Sitop DC ups module 24V/40a usb interface 24V DC/40a
Artikelnummer: 12092386
Fabrikantnummer: 6EP19312FC42
Siemens Sitop DC ups module 24V/6a 24V DC/6.85a 24V DC/6a
Artikelnummer: 12767077
Fabrikantnummer: 6EP19312DC21
Siemens Sitop ups1600 20a ethernet/profinet24v/20a
Artikelnummer: 12434098
Fabrikantnummer: 6EP41363AB002AY0
Siemens Sitop ups1600 20a 24V/20a
Artikelnummer: 12434092
Fabrikantnummer: 6EP41363AB000AY0
Siemens Sitop ups1600 10a 24V/10a
Artikelnummer: 12434083
Fabrikantnummer: 6EP41343AB000AY0
Siemens Sitop ups1600 20a usb24v/20a
Artikelnummer: 12434095
Fabrikantnummer: 6EP41363AB001AY0
Siemens Sitop ups500s usb-interface basic unit 5 KWS 24V/15a ip20
Artikelnummer: 12434032
Fabrikantnummer: 6EP19332EC51
Siemens Sitop ups1600 10a ethernet/profinet 24V/10a
Artikelnummer: 12434089
Fabrikantnummer: 6EP41343AB002AY0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 22604746
Fabrikantnummer: 6EP34478SB000AY0