Siemens RMTTHRMST RF RDH100RF/SET - S55770-T378
Artikelnummer: 20875018 | Fabrikantnummer: S55770-T378 | EAN: 7612914110923
Omschrijving
Siemens RDH ruimtethermostaat aan/uit, breedte 120mm, type voeding batterij, draadloos, opbouw, met display, met ontvanger, contactuitvoering wisselcontact (NO/NC), verwarmen, meetbereik 5 - 30°C, beschermingsgraad (IP) IP20, temperatuur afleesbaar, max. contactbelasting 8A,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S55770-T378. Het EAN nummer is 7612914110923. Het interne artikelnummer is 20875018.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP RUIMTE THERMOSTATEN
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 120 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Hoogte | 90 mm |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9003 |
| Explosieveilig | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Bediening | Draai |
| Type voeding | 230 V AC |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Met display | Ja |
| Aansluiting | Draadloos |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Met ontvanger | Ja |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Max. contactbelasting | 8 A |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | IV |
| Diepte | 26.9 mm |
| Differentiewaarde | 1 - 1 K |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Model | Aan/Uit |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product