Siemens RMTETHRMST RF RDD100.1RFS - S55770-T281
Artikelnummer: 22641100 | Fabrikantnummer: S55770-T281 | EAN: 7612914089076
Omschrijving
Siemens ruimtethermostaat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S55770-T281. Het EAN nummer is 7612914089076. Het interne artikelnummer is 22641100.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP RUIMTE THERMOSTATEN
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte | 106 mm |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| RAL-nummer | 9003 |
| Explosieveilig | Nee |
| Hoogte | 85 mm |
| Opnemer extern | Nee |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Met display | Ja |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Bediening | Toets |
| Met ontvanger | Ja |
| Max. contactbelasting | 8 A |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Differentiewaarde | 1 - 1 K |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Diepte | 21.7 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product