Siemens Sitop sel 1400 10a 24VDC - 6EP44387EB003DX0
Artikelnummer: 22781845 | Fabrikantnummer: 6EP44387EB003DX0 | EAN: 4025515155294
Omschrijving
SITOP SEL1400 sel. module, 24VDC/8x2-10A w. com. sign. contact or diag
Het productnummer van de fabrikant is 6EP44387EB003DX0. Het EAN nummer is 4025515155294. Het interne artikelnummer is 22781845.
Aanvullende informatie
SITOP SEL1400 10 A selectivity module 8-channel with limiting characteristic input: 24 V DC/60 A output: 24 V DC/8x 10 A threshold adjustable 2-10 A with monitoring interface The selectivity module SITOP SEL1400 is the optimum expansion for all 24 V power
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 135 mm |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Functie gelijkstroomhysterese | Ja |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 5 s |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product