Siemens Sentron, switch disconnector 3LD5 ul, main control switch, 4-pole, app - 3LD52100TL11
Artikelnummer: 26676740 | Fabrikantnummer: 3LD52100TL11 | EAN: 4001869584133
Het productnummer van de fabrikant is 3LD52100TL11. Het EAN nummer is 4001869584133. Het interne artikelnummer is 26676740.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 96 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 30 kW |
| Hoogte | 106 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 63 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 30 kW |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Diepte | 408 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 63 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 2000 kA |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Tekstplaatje duits / engel
Artikelnummer: 12601714
Fabrikantnummer: 3LD92861A
Siemens Hulpcontact 1no/1NC bodemm voor 3LD2
Artikelnummer: 20744820
Fabrikantnummer: 3LD92005CF
Siemens Inscription labels
Artikelnummer: 20784875
Fabrikantnummer: 3LD92864A
Siemens N-contact bodemm voor 3LD2 100/125a
Artikelnummer: 20743813
Fabrikantnummer: 3LD92800C
Siemens Auxiliary Switch, 1 no+1 NC, 20-150 MS leading, for four-hole/front mo
Artikelnummer: 23659404
Fabrikantnummer: 3LD92805D
Siemens Mounting Tolerance compensation 6x6 MM, accessory for: door-coupling R
Artikelnummer: 23663541
Fabrikantnummer: 8UD19001GA00
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26676740
Fabrikantnummer: 3LD52100TL11