Siemens Sentron, switch disconnector 3LD5 ul, main control switch, 4-pole, app - 3LD52200TL11
Artikelnummer: 23709756 | Fabrikantnummer: 3LD52200TL11 | EAN: 4001869584157
Omschrijving
SENTRON, switch disconnector 3LD5 UL, main control switch, 4-pole, app
Het productnummer van de fabrikant is 3LD52200TL11. Het EAN nummer is 4001869584157. Het interne artikelnummer is 23709756.
Aanvullende informatie
SENTRON 3LD5 switch disconnector UL, main switch, 4-pole, approved according to UL 489, UL 60947-4-1 and IEC 60947-3, UL: 60 A, SCCR 50 kA at 480 V AC, operational power @ 480 V AC 3-phase: 40 hp, IEC: 63 A, operational power at AC-23 A at 400 V: 30 kW, fr
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 103 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Hoogte | 104 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 30 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 63 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 30 kW |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Diepte | 108 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 2 kA |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 63 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Sentron, switch disconnector 3LD5 ul, main control switch, 4-pole, app
Artikelnummer: 23709756
Fabrikantnummer: 3LD52200TL11