Siemens Sinamics S210, 3 ac 200-480 V, 0,40 KW, ip20 / ul open type, fsa, A - 6SL53101BE104DF1
Artikelnummer: 26600079 | Fabrikantnummer: 6SL53101BE104DF1 | EAN: 4034106466251
Omschrijving
SINAMICS S210, 3 AC 200-480 V, 0,40 kW, IP20 / UL open type, FSA, A
Het productnummer van de fabrikant is 6SL53101BE104DF1. Het EAN nummer is 4034106466251. Het interne artikelnummer is 26600079.
Aanvullende informatie
SINAMICS S210 input voltage: 200-480 V 3AC; -10%/+10%; 1.6 A; 45-66 Hz; output voltage: 0 input V 1.2 A; 0-550 Hz; motor: 0.4 kW; protection class: IP20; frame size A; 50 x 270 x 220 (WxHxD) SINAMICS S210 servo converters, the single-axis servo drive for a
Specificaties
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 50 mm |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Hoogte | 231 mm |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Nee |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Nee |
| Geïntegreerde remchopper | Ja |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Ja |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | -10 % |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 1.2 A |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Ja |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 3 |
| Aantal digitale ingangen | 5 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Max. uitgangsspanning | 480 V |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 0.4 kW |
| Aantal interfaces PROFINET | 2 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | -10 % |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Diepte | 222.8 mm |
| Netspanning | 200 - 480 V |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 0.24 kW |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Sinamics S210, 3 ac 200-480 V, 0,40 KW, ip20 / ul open type, fsa, A
Artikelnummer: 26600079
Fabrikantnummer: 6SL53101BE104DF1