Siemens Siplus power modul PM1207 - 6AG13321SH717AA0
Artikelnummer: 22351190 | Fabrikantnummer: 6AG13321SH717AA0 | EAN: 4042948509319
Omschrijving
SIPLUS S7-1200 PM 1207 based on 6EP1332-1SH71 with conformal coating,
Het productnummer van de fabrikant is 6AG13321SH717AA0. Het EAN nummer is 4042948509319. Het interne artikelnummer is 22351190.
Aanvullende informatie
SIPLUS S7-1200 PM 1207 based on 6EP1332-1SH71 with conformal coating, -25…+70 °C, stabilized power supply input: 120/230 V AC output: 24 V DC/2.5 A The SIPLUS extreme version protects the automation components against harsh environmental conditions, such a
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Inbouwbreedte | 70 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 2.5 A |
| Vermogensafgifte | 60 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 2.5 A |
| Inbouwhoogte | 140 mm |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product