Siemens Siplus S7-1200 cpu 1217C DC/DC/DC 14di / 10DQ / 2ai / 2aq - 6AG12171AG405XB0
Artikelnummer: 26700810 | Fabrikantnummer: 6AG12171AG405XB0 | EAN: 4047618142223
Het productnummer van de fabrikant is 6AG12171AG405XB0. Het EAN nummer is 4047618142223. Het interne artikelnummer is 26700810.
| Klasse |
PLC basiseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Met display | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | ATEX gas-Ex-Beveiliging, Cat. 3G |
| Aantal digitale uitgangen | 10 |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 1 |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Ja |
| Geheugentype | RAM |
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Bewerkingstijd (1K, binaire instructie) | 0.08 ms |
| Aantal digitale ingangen | 14 |
| Geheugenuitbreiding mogelijk | Nee |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 1 |
| Aantal relaisuitgangen | 0 |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Geheugenomvang | 150 kByte |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Model | Compact |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens Siplus power modul PM1207
Artikelnummer: 22351189
Fabrikantnummer: 6AG13321SH714AA0
Siemens Siplus power modul PM1207
Artikelnummer: 22351190
Fabrikantnummer: 6AG13321SH717AA0
Siemens Siplus DP diagnostic repeater with conformal coating based on 6es7972-
Artikelnummer: 23219424
Fabrikantnummer: 6AG19720AB014XA0
Siemens Simatic S7 memory card 4 MB for S7-1x00 cpu
Artikelnummer: 24098073
Fabrikantnummer: 6ES79548LC040AA0
Siemens SIMATIC S7 MEMORY CARD 3V
Artikelnummer: 24111174
Fabrikantnummer: 6ES79548LL040AA0
Siemens SIMATIC S7 MEM CARD 12MB
Artikelnummer: 24120452
Fabrikantnummer: 6ES79548LE040AA0
Siemens Simatic S7 memory card 2 GB for S7-1x00 cpu
Artikelnummer: 24161489
Fabrikantnummer: 6ES79548LP040AA0
Siemens Simatic S7 memory card 32 GB for S7-1x00 cpu
Artikelnummer: 24161490
Fabrikantnummer: 6ES79548LT040AA0
Siemens Simatic S7 memory card 24 MB for S7-1x00 cpu
Artikelnummer: 24161491
Fabrikantnummer: 6ES79548LF040AA0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26700810
Fabrikantnummer: 6AG12171AG405XB0