Siemens Synco 700 Synco™ 700 universele regelaar, 3 regelkringen - BPZ:RMU730B-1
Artikelnummer: 23493703 | Fabrikantnummer: BPZ:RMU730B-1 | EAN: 7612914048288
Omschrijving
Synco™ 700 Universele regelaar, 3 regelkringen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:RMU730B-1. Het EAN nummer is 7612914048288. Het interne artikelnummer is 23493703.
| Klasse |
Regelaar vrij programmeerbaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
Synco 700
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Breedte | 173 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Uitbreidbaar | Ja |
| Aantal digitale uitgangen | 6 |
| Met display | Ja |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| Communicatieprotocol | KNX |
| DIN-railmontage | Ja |
| Zelfstandig werkend | Ja |
| Aantal analoge ingangen | 8 |
| Aantal analoge uitgangen | 4 |
| Communicatiemedium koper | Ja |
| Communicatiemedium draadloos | Nee |
| Communicatiemedium glasvezel | Nee |
| Frontmontage | Nee |
| Communicatiebus | Overig |
| Led indicatie ingangen | Nee |
| Met grondplaat | Nee |
| Led indicatie uitgangen | Nee |
| Failsafe uitvoering | Nee |
| Standaard applicaties leverbaar | Ja |
| Voedingsspanning | 24 - 24 V |
| Beveiliging lokale bediening | Ja |
| Kloktype | Jaar |
| Aantal besturingskanalen | 10 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Synco 700 Synco™ 700 universele regelaar, 3 regelkringen
Artikelnummer: 23493703
Fabrikantnummer: BPZ:RMU730B-1