Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Op Afstand bediende lastscheidingsschakelaar sirco mot 3P 2500a 690 va - 99153250
Artikelnummer: 23669599 | Fabrikantnummer: 99153250 | EAN: 3596032779535
Omschrijving
Op afstand bediende lastscheidingsschakelaar SIRCO MOT 3P 2500A 690 VA
Het productnummer van de fabrikant is 99153250. Het EAN nummer is 3596032779535. Het interne artikelnummer is 23669599.
Aanvullende informatie
Remotely operated Load break switch SIRCO AT MOTORISED frame B8 with 3 poles, 2500A, 690VAC-440VDC frontal operation
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 596 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Hoogte | 380 mm |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 50 kA |
| Nom. continustroom Iu | 2500 A |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 2500 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 900 kW |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1600 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 900 kW |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Diepte | 379 mm |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | kA |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Op Afstand bediende lastscheidingsschakelaar sirco mot 3P 2500a 690 va
Artikelnummer: 23669599
Fabrikantnummer: 99153250