Sylvania START eco Flex RGB and RGBW Start Eco flex ip67 RGBW - 0068124
Artikelnummer: 26643980 | Fabrikantnummer: 0068124 | EAN: 5410288681245
Het productnummer van de fabrikant is 0068124. Het EAN nummer is 5410288681245. Het interne artikelnummer is 26643980.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Lichtslang/-band
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Kleurweergave-index | 40-59 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Breedte | 14 mm |
| Aansluitwijze | Overig |
| Zelfklevend | Nee |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Hoogte/diepte | 5 mm |
| Met aansluitset | Ja |
| Met eindstuk | Ja |
| Geschikt voor dimmer | Ja |
| Totale lengte | 0 m |
| Vermogensfactor | 0 |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 30000 h |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Max. systeemvermogen | 72 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 45 lm/W |
| Lichtstroom per meter | 650 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Type voeding | Netvoeding |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania Retail toebehoor verlichting profiel ho oppervlak 16 ruw aluminium aluminium 22613
Artikelnummer: 22688918
Fabrikantnummer: 0022613
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26643980
Fabrikantnummer: 0068124
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.