Veldverdeler Ip30 geïsol. 1100x1050x161mm 336 modulen QC zonder deur - FWB74T1S
Artikelnummer: 26646420 | Fabrikantnummer: FWB74T1S | EAN: 3250612737536
Het productnummer van de fabrikant is FWB74T1S. Het EAN nummer is 3250612737536. Het interne artikelnummer is 26646420.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Veldverdeler
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| RAL-nummer | 9010 |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Met montageplaat | Nee |
| Verzegelbaar | Ja |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Breedte | 1050 mm |
| Hoogte | 1100 mm |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Diepte | 165 mm |
| Met slot | Nee |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Soort afdekking | Optioneel |
| Breedte in module-eenheden | 48 |
| Aantal rijen | 7 |
| Inbouwdiepte | 161 mm |
| Type sluiting | Overig |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw (stucwerk) |
| Aard-verbindingsblok | Ja |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Inwendige diepte | 106 mm |
| Nulleider verbindingsblok | Ja |
| Inbouwbreedte | 1050 mm |
| Inbouwhoogte | 1100 mm |
| Met DIN-rail | Ja |
| Type deur | Overig |
| Aantal openingen voor stopcontacten | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager Univers N Montageplaat, univers, 240x247 MM, geperforeerd, met bevestigingssch.
Artikelnummer: 26646436
Fabrikantnummer: UZ21M6
Hager Univers N Montageplaat, univers, 570x247 MM, geperforeerd, met bevestigingsschr.
Artikelnummer: 26646437
Fabrikantnummer: UZ41M6
Hager Univers N Montageplaat, univers, 390x247 MM, geperforeerd, met bevestigingsschr.
Artikelnummer: 26646442
Fabrikantnummer: UZ31M6
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26646420
Fabrikantnummer: FWB74T1S