Veldverdeler Ip44 geïsol. 1100x800x161mm 180M+2 rijen dichte afdekpl. - FWB73N
Artikelnummer: 26646414 | Fabrikantnummer: FWB73N | EAN: 3250612736980
Het productnummer van de fabrikant is FWB73N. Het EAN nummer is 3250612736980. Het interne artikelnummer is 26646414.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Veldverdeler
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| RAL-nummer | 9010 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Inbouwdiepte | 0 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Breedte | 800 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Hoogte | 1100 mm |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Diepte | 165 mm |
| Met slot | Nee |
| Type deur | Enkel |
| Verzegelbaar | Nee |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Soort afdekking | Deur |
| Breedte in module-eenheden | 36 |
| Aantal rijen | 7 |
| Type sluiting | Overig |
| Inwendige diepte | 156 mm |
| Inbouwbreedte | 800 mm |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Aard-verbindingsblok | Nee |
| Inbouwhoogte | 1100 mm |
| Met DIN-rail | Ja |
| Aantal openingen voor stopcontacten | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager Univers N Montageplaat, univers, 240x247 MM, geperforeerd, met bevestigingssch.
Artikelnummer: 26646436
Fabrikantnummer: UZ21M6
Hager Univers N Montageplaat, univers, 570x247 MM, geperforeerd, met bevestigingsschr.
Artikelnummer: 26646437
Fabrikantnummer: UZ41M6
Hager Univers N Montageplaat, univers, 390x247 MM, geperforeerd, met bevestigingsschr.
Artikelnummer: 26646442
Fabrikantnummer: UZ31M6
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26646414
Fabrikantnummer: FWB73N