Veldverdeler Ip44 geïsoleerd 1100x800x161mm 252 modulen quickconnect - FWB73P
Artikelnummer: 26646418 | Fabrikantnummer: FWB73P | EAN: 3250610099476
Het productnummer van de fabrikant is FWB73P. Het EAN nummer is 3250610099476. Het interne artikelnummer is 26646418.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Veldverdeler
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| RAL-nummer | 9010 |
| Kleur | Wit |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Breedte | 800 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Hoogte | 1100 mm |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Diepte | 165 mm |
| Met slot | Nee |
| Verzegelbaar | Nee |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Soort afdekking | Deur |
| Aantal rijen | 7 |
| Inbouwdiepte | 161 mm |
| Type deur | Dubbel |
| Type sluiting | Overig |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw (stucwerk) |
| Inwendige diepte | 156 mm |
| Inbouwbreedte | 800 mm |
| Aard-verbindingsblok | Ja |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Inbouwhoogte | 1100 mm |
| Met DIN-rail | Ja |
| Breedte in module-eenheden | |
| Aantal openingen voor stopcontacten | 36 |
| Categorieën |
Modulekasten
Groepenkasten |
Hager Univers N Montageplaat, univers, 240x247 MM, geperforeerd, met bevestigingssch.
Artikelnummer: 26646436
Fabrikantnummer: UZ21M6
Hager Univers N Montageplaat, univers, 570x247 MM, geperforeerd, met bevestigingsschr.
Artikelnummer: 26646437
Fabrikantnummer: UZ41M6
Hager Univers N Montageplaat, univers, 390x247 MM, geperforeerd, met bevestigingsschr.
Artikelnummer: 26646442
Fabrikantnummer: UZ31M6
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26646418
Fabrikantnummer: FWB73P