Verdeler Univers ip44 geaard 1250x1050x205mm - FP84TN2
Artikelnummer: 26646365 | Fabrikantnummer: FP84TN2 | EAN: 3250612668038
Het productnummer van de fabrikant is FP84TN2. Het EAN nummer is 3250612668038. Het interne artikelnummer is 26646365.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| RAL-nummer | 9010 |
| Slagvastheid | IK09 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Inbouwdiepte | 205 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 1250 mm |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Breedte | 1050 mm |
| Diepte | 205 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Deksel |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Breedte in module-eenheden | 48 |
| Aantal rijen | 8 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 8 |
| Plaatdikte kast | 1 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 1 mm |
| Type deur | Dubbel |
| Aantal modulen | 384 |
| Aantal leidinginvoeringen | 8 |
| Nom. stroom (In) | 250 A |
| Inwendige diepte | 130 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën | Groepenkasten |
Verdeler Univers ip44 geïsoleerd 1250x1050x205mm
Artikelnummer: 26646362
Fabrikantnummer: FP84SN2
Verdeler Univers ip44 geaard 1250x1300x205mm
Artikelnummer: 26646364
Fabrikantnummer: FP85TN2
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager