Verdeler Univers ip44 geaard 1250x800x205mm - FP83TN2
Artikelnummer: 26646360 | Fabrikantnummer: FP83TN2 | EAN: 3250612668014
Het productnummer van de fabrikant is FP83TN2. Het EAN nummer is 3250612668014. Het interne artikelnummer is 26646360.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| RAL-nummer | 9010 |
| Slagvastheid | IK09 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Breedte | 800 mm |
| Functiebehoud | Geen |
| Inbouwdiepte | 205 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 1250 mm |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Diepte | 205 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Deksel |
| Type deur | Enkel |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Breedte in module-eenheden | 36 |
| Aantal rijen | 8 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 6 |
| Plaatdikte kast | 1 mm |
| Aantal modulen | 288 |
| Plaatdikte deur/deksel | 1 mm |
| Nom. stroom (In) | 250 A |
| Aantal leidinginvoeringen | 6 |
| Inwendige diepte | 130 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën | Groepenkasten |
Verdeler Univers ip44 geïsoleerd 1250x800x205mm
Artikelnummer: 26646361
Fabrikantnummer: FP83SN2
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager