Verdeler Univers ip44 geaard 650x1300x205mm - FP45TN2
Artikelnummer: 26646325 | Fabrikantnummer: FP45TN2 | EAN: 3250612667635
Het productnummer van de fabrikant is FP45TN2. Het EAN nummer is 3250612667635. Het interne artikelnummer is 26646325.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| RAL-nummer | 9010 |
| Slagvastheid | IK09 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Inbouwdiepte | 205 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Hoogte | 650 mm |
| Diepte | 205 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Breedte | 1300 mm |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Deksel |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Aantal rijen | 4 |
| Breedte in module-eenheden | 60 |
| Aantal leidinginvoeringen | 10 |
| Plaatdikte kast | 1 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 1 mm |
| Type deur | Dubbel |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 10 |
| Nom. stroom (In) | 250 A |
| Inwendige diepte | 205 mm |
| Aantal modulen | 240 |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën | Groepenkasten |
Verdeler Univers ip44 geaard 650x1050x205mm
Artikelnummer: 26646323
Fabrikantnummer: FP44TN2
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager