Verdeler Univers ip44 geaard 650x300x205mm - FP41TN2
Artikelnummer: 26646317 | Fabrikantnummer: FP41TN2 | EAN: 3250612667543
Het productnummer van de fabrikant is FP41TN2. Het EAN nummer is 3250612667543. Het interne artikelnummer is 26646317.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| RAL-nummer | 9010 |
| Slagvastheid | IK09 |
| Breedte | 300 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Inbouwdiepte | 205 mm |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Hoogte | 650 mm |
| Diepte | 205 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Deksel |
| Type deur | Enkel |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Aantal rijen | 4 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 2 |
| Aantal modulen | 48 |
| Plaatdikte kast | 1 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 1 mm |
| Aantal leidinginvoeringen | 2 |
| Nom. stroom (In) | 250 A |
| Inwendige diepte | 205 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën | Groepenkasten |
Verdeler Univers ip44 geïsoleerd 650x300x205mm
Artikelnummer: 26646316
Fabrikantnummer: FP41SN2
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager