Verdeler Univers ip44 geïsoleerd 1400x550x205mm - FP92SN2
Artikelnummer: 26646369 | Fabrikantnummer: FP92SN2 | EAN: 3250612668564
Het productnummer van de fabrikant is FP92SN2. Het EAN nummer is 3250612668564. Het interne artikelnummer is 26646369.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| RAL-nummer | 9010 |
| Slagvastheid | IK09 |
| Breedte | 550 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Hoogte | 1400 mm |
| Functiebehoud | Geen |
| Inbouwdiepte | 205 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Diepte | 205 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Deksel |
| Type deur | Enkel |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Breedte in module-eenheden | 24 |
| Aantal rijen | 9 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 4 |
| Aantal leidinginvoeringen | 4 |
| Plaatdikte kast | 1 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 1 mm |
| Aantal modulen | 216 |
| Nom. stroom (In) | 250 A |
| Inwendige diepte | 143 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Verdeler Univers ip44 geaard 1400x550x205mm
Artikelnummer: 26646368
Fabrikantnummer: FP92TN2
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager