Verdeler Univers ip44 geïsoleerd 800x1050x205mm - FP54SN2
Artikelnummer: 26646334 | Fabrikantnummer: FP54SN2 | EAN: 3250612669103
Het productnummer van de fabrikant is FP54SN2. Het EAN nummer is 3250612669103. Het interne artikelnummer is 26646334.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| RAL-nummer | 9010 |
| Slagvastheid | IK09 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Hoogte | 800 mm |
| Functiebehoud | Geen |
| Inbouwdiepte | 205 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Breedte | 1050 mm |
| Diepte | 205 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Aantal rijen | 5 |
| Soort afdekking | Deur |
| Breedte in module-eenheden | 48 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 8 |
| Plaatdikte kast | 1 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 1 mm |
| Type deur | Dubbel |
| Aantal leidinginvoeringen | 8 |
| Nom. stroom (In) | 250 A |
| Aantal modulen | 240 |
| Inwendige diepte | 130 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Verdeler Univers ip44 geïsoleerd 650x1050x205mm
Artikelnummer: 26646322
Fabrikantnummer: FP44SN2
Verdeler Univers ip44 geaard 800x1050x205mm
Artikelnummer: 26646333
Fabrikantnummer: FP54TN2
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager