Wago RIJGKLEM 2002-2671 - 2002-2671
Artikelnummer: 22594412 | Fabrikantnummer: 2002-2671 | EAN: 4055143897204
Omschrijving
Wago 2002 scheidingsrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 2002-2671. Het EAN nummer is 4055143897204. Het interne artikelnummer is 22594412.
Aanvullende informatie
2-etage scheidingsklem met draaibaar scheidingsmes L/L voor draagrail 35 x 15 en 35 x 7,5 2,5 mm² Push-in CAGE CLAMP® 2,50 mm² grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 2002
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 93 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Uitvoering dwarsscheiding | Geen |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Uitvoering langsscheiding | Geen |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.75 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.25 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.25 - 4 mm² |
| Breedte | 5.2 mm |
| Diepte | 51.7 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product